Moderní venkovní světlo Riforano je osazeno integrovanými LEDkami, které svítí teplou bílou barvou. Příkon světla je 12W, 640lm nahrazuje přibližně 50W žárovku… celý popis >
Doprava zdarma
tento produkt doručíme zdarma LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
tento produkt doručíme zdarma LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
F
3 - 5 dní
cena s DPH
3 490 Kč
cena bez DPH 2 884,3 Kč
cena bez DPH 2 884,3 Kč
Moderní venkovní světlo Riforano je osazeno integrovanými LEDkami, které svítí teplou bílou barvou. Příkon světla je 12W, 640lm nahrazuje přibližně 50W žárovku. Oblíbený hranatý design v černém provedení, povedená série Riforano.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Riforano |
| Barva | černá |
| Délka | 77 cm |
| Šířka | 11 cm |
| Hloubka | 60 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 640 lm |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 12 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Tvar | hranaté |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 12W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |