Vánoční stálesvítící domek na baterky. Tento domek je vyrobený ze dřeva a svítí teplou bílou barvou. Napájený je bateriemi 2 x AA, které nejsou součástí balení. celý popis >
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vánoční stálesvítící domek na baterky. Tento domek je vyrobený ze dřeva a svítí teplou bílou barvou. Napájený je bateriemi 2 x AA, které nejsou součástí balení.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 21 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hloubka | 12 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Stmívač součástí | Ne |
| Materiál | dřevo |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |