Vánoční stálesvítící domek na baterky. Tento domek je vyrobený ze dřeva a svítí teplou bílou barvou. Napájený je bateriemi 3x LR44, které jsou součástí balení. celý popis >
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vánoční stálesvítící domek na baterky. Tento domek je vyrobený ze dřeva a svítí teplou bílou barvou. Napájený je bateriemi 3x LR44, které jsou součástí balení.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hloubka | 63 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Stmívač součástí | Ne |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |