Stojací LED lampa Searchlight Colton EU1070SS stmívatelnáTento rok vše stihnete s předstihem, pořád ještě můžete. Žádné hektické nákupy v předvečer Vánoc. Vyberte svým blízkým praktický dárek, něco skvělého.  Stojací lampu nebo lampičku.

Stojací lampy se stmívačem ocení každý, ať se už rozhodnete pro klasiku od Egla nebo designovou lampu od anglického výrobce Searchlight nebo italského Fabas a LineaLight, uděláte dobře.  

Osvětlení se stmívačem je návykové a i když Italská LED lampička Fabas 3265-30-212 Wasp stmívatelná, USBpřemýšlíte zda ho využijete, věřte, že systém stmívání využijete denně. Při práci, relaxaci, ale i sledování televize potřebujete jinou intenzitu světla. A tento požadavek si s našimi lampami se stmívačem splnit hravě můžete.

Pokud jste se rozhodli pro stmívatelnou lampičku, doporučíme Vám novinku od italského výrobce Fabas. Italská LED lampička 3265-30-232 Waps je skvělá. Má vše co od moderní a nadčasové lampičky požadujete. Lampička je vyrobena z kovu, stejně jako tělo lampičky tak i klouby v ohybu jsou stabilní a široké, lampička tedy drží v pozici v které jí potřebujete mít. Je náklopná a osvětlí velkou plochu stolu.

Stmívání je umístěné ve spodní části podstavce. Nadčasová lampička od italského výrobce Fabas má vše co si od lampičky můžete přát. 5-ti stupňový stmívač, kterým ovládáte barvu světla od teplé, denní až po studenou bílou barvu 2700K-5000K. Kvalitní integrované LEDky svítí 1080lm na nahrazují přibližně 80W žárovku s příkonem pouhých 12W. Praktická je také USB zásuvka
Maximální výška lampičky je 1,06m a šířku lze nastavit od 55cm do 1m. Lampička je ohebná u podstavce a přibližně v polovině těla lampičky. 

Skvělá volba. Využijte našich zvýhodněných cen. Hezký čas předvánoční Vám přeje Tým Ráje svítidel.