Nástěnné lampičky Fabas Goodnight jsou jedním slovem fantastické. Nejenže vyzařují příjemné teplé bílé světlo díky LED technologii se světelným tokem 720 lumenů, ale také poslouží jako praktická polička. Ano, čtete správně. Lampičky Goodnight jsou totiž obojživelné. Hodí se tak do menších ložnic, kde nemůžeme využít nočních stolků, jelikož se tam zkrátka nevejdou. Přitom každý chce mít budík po ruce, místo, kam odložit telefon nebo sklenici s vodou a k tomu všemu si před spaním přečíst díky kvalitnímu osvětlení rozečtenou knížku. To vše Fabas Goodnight splňuje na jedničku a stane se tak Vaším dobrým pomocníkem pro běžné a tolik důležité činnosti.

Lampičky Fabas Goodnight jsou také vybaveny stmívačem pro regulaci světla i samostatným vypínačem umístěným na kabelu. Největší předností je však bezpochyby 1500 mA USB zásuvka vhodná nejen pro nabíjení mobilních telefonů. Nebudete tak už muset přes noc uvolňovat zásuvku nabíječce pro nabití svého chytrého miláčka.

LED Lampičky Fabas Goodnight jsou univerzální, chytré a nezaberou v podstatě žádné místo. Navíc jsou vybaveny USB zásuvkou, stmívačem i vypínačem a praktickou poličkou. Řada Goodnight je skutečně GOOD.

fabas goodnight lampička