Nástěnné svítidlo řady Silvery je vyrobeno z kvalitního kovu a skla. Kov svítidla je v provedení lesklého chromu, stínidlo má kruhový tvar a celkový design… celý popis >
G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) G9Nástěnné svítidlo řady Silvery je vyrobeno z kvalitního kovu a skla. Kov svítidla je v provedení lesklého chromu, stínidlo má kruhový tvar a celkový design svítidla působí velmi pozoruhodně.
Další výhodou tohoto svítidla je kompatibilnost se stmívačem. Balení obsahuje světelný zdroj, který svítí teplou bílou. Výrobcem svítidla je společnost Philips.
| Energetická třída | G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Massive |
| Barva | lesklý chrom; bílá |
| Délka | 17,5 cm |
| Šířka | 10 cm |
| Výška | 18,5 cm |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 630 lm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | G9 |
| Materiál | kov/sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 42 W |
| Náhradní díl | GN041/90/56 |
| Osazeno paticí | 1x G9 42W |