Designová stolní lampička řady Desk partners je vyrobená z kovu ve fialové barvě. Lampičku si nastavíte tak, aby vám vyhovoval dopad světla. Do lampičky patří… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Designová stolní lampička řady Desk partners je vyrobená z kovu ve fialové barvě. Lampičku si nastavíte tak, aby vám vyhovoval dopad světla. Do lampičky patří žárovka s paticí E27 o maximálním příkonu 40W. Výrobcem této lampičky je anglická společnost Searchlight. Vypínač najdejte na kabelu.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | DESK PARTNERS |
| Barva | fialová |
| Šířka | 34 cm |
| Výška | 52 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | kov |
| Napájení | 220-240 V |
| Příkon | 40 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 40W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |