Přenosné LED svítidlo je skutečnou vychytávkou z dílny německé firmy Paulmann. Díky napájení pomocí tří AAA baterií je její využití velmi flexibilní. Dále… celý popis >
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Přenosné LED svítidlo je skutečnou vychytávkou z dílny německé firmy Paulmann. Díky napájení pomocí tří AAA baterií je její využití velmi flexibilní. Dále disponuje senzorem pohybu a stmívacím senzorem. Hlásič pohybu má detekční vzdálenost 2 mmetry a detekční úhel 110°.
Součástí dodávky je LED zdroj 1×0,5W. Integrovný vypínač je umístěný na svítidle. Pro montáž můžete použít klip a lepicí pásku nebo zatahovací háček pro zavěšení.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | MobiLED |
| Šířka | 30,2 cm |
| Výška | 17 mm |
| Hloubka | 17 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Materiál | umělá hmota |
| Příkon | 1 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x 0,5W |