Elegantní stropní ventilátor se světlem a výkonem ventilátoru až 61,5W při 181 otáčkách za minutu. Přepínat můžete mezi třemi rychlostmi otáček. Průměr rotoru… celý popis >
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E14Elegantní stropní ventilátor se světlem a výkonem ventilátoru až 61,5W při 181 otáčkách za minutu. Přepínat můžete mezi třemi rychlostmi otáček. Průměr rotoru 132cm je vhodný pro místnosti o rozměrech větších než 17,6m2.
Součástí ventilátoru je dálkové ovládání, včetně držáku na zeď.
Reverzní lopatky a přepínač zpětného chodu na těle ventilátoru zajistí využití i v zimě, kdy tlačením teplého vzduchu od stropu dolů zefektivňuje rozptýlení tepla v místnosti a snižuje tak výdaje za topení až o 20%.
Montáž je možná i na šikmé stropy (30°) a doporučena do výšky 2,4m až 2,8m.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Sanfan |
| Barva | tmavě hnědá/rudýmahagon |
| Výška | 32 cm |
| Průměr | 1,32 m |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Patice | E14 |
| Materiál | překližka; ocel; sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 15 W |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Záruka na motor | 1,25 rok |
| Otáček za minutu | 181 ot·min-1 |
| Počet rychlostí | 3 |
| Počet lopatek | 5 |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Příkon motoru | 61 W |
| Osazeno paticí | 1x E14 15W |