Stropní svítidlo z řady EMPOLIO, které je vybaveno LED diodami o celkovém příkonu 24W. Svítidlo je vyrobeno z plastu v bílé barvě. Difuzor je vyroben z… celý popis >
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Stropní svítidlo z řady EMPOLIO, které je vybaveno LED diodami o celkovém příkonu 24W. Svítidlo je vyrobeno z plastu v bílé barvě. Difuzor je vyroben z opálového plastu. Hodnota stupně krytí IP54, stupeň tvrdosti je IK09. Není možné stmívat.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | EMPOLIO |
| Barva | bílá |
| Šířka | 28 cm |
| Výška | 28 cm |
| Hloubka | 60 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | denní bílá |
| Světelný tok | 2 200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Úhel | 120 ° |
| Životnost | 40 000 hodin |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Materiál | plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 24 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 24W |
| Index podání barev CRI | 80 % |