Svítidlo má integrovanou LED o výkonu 23,4W (až 80% úspora energie). Součástí balení je dálkové ovladání. Pomocí dálkového ovladače si můžete nastavit: 1.… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Svítidlo má integrovanou LED o výkonu 23,4W (až 80% úspora energie).
Součástí balení je dálkové ovladání. Pomocí dálkového ovladače si můžete nastavit:
1. barvu světla od teplé bílé (2700K) až po studenou bílou (5000K).
2. Můžete si navolit stmívatelnost od 10% do 100%.
3. S ovladačem si dále nastavíte noční režim a případně časovač.
Svítidlo má krytí IP20, napájíte jej napětím 220-240V a spadá pod třídu ochrany II.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | BERAMO |
| Barva | bílá |
| Výška | 10,5 cm |
| Průměr | 48 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ano |
| Barva světla | teplá bílá; denní bílá; studen |
| Světelný tok | 2 500 lm |
| Životnost | 25 000 hodin |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Materiál | ocel, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 24 W |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Typ zdroje | integrovaný |
| Osazeno paticí | 1x 23,4W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |