Doprava zdarma A++ - E
2-3 týdny pravděpodobně u Vás: 09. 12. 2017
Cena s DPH 4 565,- Kč
(3 773 Kč bez DPH)
ks
Značka: Brokis
Patice: Žárovky E27
Kód zboží: PC878 CGC617

Milý dárek k tomuto produktu!

K Vaší objednávce bude přidán dárek.

Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?

zkuste Závit (patice) žárovky E27

Hravé, zábavné, překvapující – kolekce stropních a nástěnných osvětlení Memory probouzí představivost a vrací nás do bezstarostného světa dětství. Tři velikosti a široká škála barev vám dovolí uvolnit vlastní kreativitu ve vytváření různorodých světelných zážitků.

Designér: Boris Klimek

Iluze reálných nafukovacích balónků je dokonalá, včetně visícího „provázku“, který slouží k rozsvěcení a zhasínání světla. To je krása ve své nejprostší a nejúčinnější formě.

Užité technologické postupy vycházejí z několikasetleté tradice a zkušenosti sklářských mistrů. Precizní řemeslná výroba ručně foukaného skla dodává produktům od společnosti Brokis příznačný a ničím nenahraditelný charakter a jedinečnou kvalitu.Skleněná stínidla jsou utvářena v několika vrstvách skloviny, přičemž každé z nich věnují před vyfouknutím do formy sklářští mistři mimořádnou pozornost. V této fázi výroby se totiž až ze 70 % rozhoduje o výsledné kvalitě.

Triplex opálové sklo, z nějž je vyrobeno stínidlo lampy, představuje jeden z nejkvalitnějších materiálů užívaných v osvětlovací technice. Sendvičová kombinace dvou vnějších transparentních vrstev křišťálu a vnitřní vrstvy bílého opálu mezi nimi, stejně jako úzkostlivě střežené postupy ruční výroby, propůjčují sklu vynikající optické vlastnosti.

Kombinujte s dalšími balonky jiných průměrů, najdete v souvisejícím zboží.

Energetická třída A++ - E
Světelný zdroj součástí balení Ne
Záruka 2 roky
Výrobní řada Exclusive Line Memory
Barva šedá
Šířka 25 cm
Výška 26,3 cm
Napájecí zdroj součástí Ne
Možné stmívat Ne
Barva světla
Stmívač součástí Ne
Patice E27
Material sklo
Napájení 220-240 V
Příkon 11 W
Dálkové ovládání Ne
Možná montáž bez tyče Ne
Tvar
Typ zdroje