Stropní světlo Imperial 29984SB je vyrobené ze základny v barvě saténové mosazi a žebrovaných skleněných stínidel. V průměru má světlo 39cm . Díky krytí IP44… celý popis >
1 týden
cena s DPH
2 352 Kč
cena bez DPH 1 943,8 Kč
cena bez DPH 1 943,8 Kč
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) G9Stropní světlo Imperial 29984SB je vyrobené ze základny v barvě saténové mosazi a žebrovaných skleněných stínidel. V průměru má světlo 39cm . Díky krytí IP44 lze použít i v koupelnách. Doplňuje sérii Imperial nástěných stínidel.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Imperial |
| Barva | saténová mosaz |
| Průměr | 39 cm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | G9 |
| Materiál | sklo, kov |
| Třída ochrany | Třída 1 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 132 W |
| Osazeno paticí | 4x G9 33W |