Stropní LED světlo Atol LD-ATOL32W-NW-10 s elegantním černým rámečkem svítí 32W neutrální bílou barvou. Světlo má v průměru 40cm. celý popis >
E
Skladem u Vás 15. 5. 2026
ks
Značka: GTV
Kód zboží: GTV_LD-ATOL32W-NW-10
Stropní LED světlo Atol LD-ATOL32W-NW-10 s elegantním černým rámečkem svítí 32W neutrální bílou barvou. Světlo má v průměru 40cm.
Energetická třída E
Světelný zdroj součástí balení Ano
Záruka 3 roky
Výrobní řada Atol
Barva černá
Hloubka 60 mm
Průměr 40 cm
Napájecí zdroj součástí Ano
Možné stmívat Ne
Barva světla denní bílá
Světelný tok 2 560 lm
Teplota chromatičnosti 4000 K
Úhel 120 °
Životnost 40 000 hodin
Stupeň krytí IP54
Materiál plast
Napájení 230 V
Příkon 32 W
Tvar kulaté
Typ zdroje integrovaný; led
Osazeno paticí 1x 32W
Index podání barev CRI 80 %