Italská společnost Fabas přišla na trh s novinkou, která Vám usnadní život. Jednoduchá a krásná lampička Perla stolní lampička v bílém nebo niklovém provedení Vás zaujme nejen svým vzhledem, ale především svou funkčností.

Kolikrát jste museli šmátrat za nočním stolkem a snažili se připojit nabíječku do sítě, kolikrát jste si řekli že byste něco rádi nabili, ale za tu práci to nestojí? Italové problém vyřešili za Vás. Tato lampička má přímo v těle zabudovaný konektor na USB a má dotykový vypínač.

Můžete tak nabíjet telefony, tablety, chytré hodinky, co budete chtít a nemusíte přitom hledat další volnou zásuvku. Zapínat a vypínat lampičku jednoduše dotykem.

Lampička je vyrobená na 1 žárovku, je tedy na Vás jak moc bude lampička svítit nebo jakou bude mít barvu svícení. Ideální využití nalezne na nočním stolku u postele, lze ji ale použít i jako dekorace na obývacím stole. Usnadněte si práci s pořiďte si něco pro radost

Pokud si nejste jisti výběrem nebo parametry a nebo potřebujete jen poradit, kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat. Váš Tým RájeSvítidel.cz

Italské lampičky Perla Italská lampička Perla  Italská lampička Perla 3477-30-102 bílá