Velmi hezká stojací lampa Dover je vyrobena z kovu a podtavec je z černého mramoru. Lampa je stabilní, vynikne v protoru. Hodí se do obývacích pokojů, pracoven… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Velmi hezká stojací lampa Dover je vyrobena z kovu a podtavec je z černého mramoru. Lampa je stabilní, vynikne v protoru. Hodí se do obývacích pokojů, pracoven a pokojíčku nebo zimní zahrady. Stínidlo je vyrobeno z kovu. Jediný kloub na lampě je nad širmem.
Stínidlo je kovové, bíle lakované.
Určeno pro úsporný světelný zdroj.
Kupte si kvalitní a stabilní lampu Dover, udělejte si radost.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Dover |
| Barva | černá; bílá |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 2,2 m |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Patice | E27 |
| Materiál | kov, mramor |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 23 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 23W |