Svítidlo je vyrobeno z kovu a skla. Povrchová úprava lampy je v barvě antická hnědá. Svítidlo může být osazeno maximálně světelnými zdroji 190 W. Svítidlo má… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Svítidlo je vyrobeno z kovu a skla. Povrchová úprava lampy je v barvě antická hnědá. Svítidlo může být osazeno maximálně světelnými zdroji 190 W. Svítidlo má stupeň krytí IP20. Průměr svítidla 120mm. Energetická třída pro tento výrobek je vhodné pro světelný zdroj A++ až E.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Lacchino |
| Výška | 1,8 m |
| Hloubka | 25 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | kov, sklo |
| Příkon | 190 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Náhradní díl | 6284.7082 |
| Osazeno paticí | 1x E27 190W |