A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Togo |
| Barva | chrom, černá |
| Šířka | 1,65 m |
| Výška | 2,1 m |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | kov |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 100 W |
| Osazeno paticí | 1x E27 100W |