Pan SidneyVELKOOBCHOD S OSVĚTLENÍM, ZALOŽENÝ V ROCE 1945 PANEM SIDNEYM HAMBURGEREM


Searchlight Electric zůstává rodinným podnikem, který je nyní zavedeným a uznávaným velkoobchodem s osvětlením. Společnost Searchlight Electric je hrdá na to, že dodává dekorativní osvětlení těm nejlepším specializovaným maloobchodníkům s osvětlením, nadnárodním řetězcům a distribučním partnerům po celém světě.

Působivý sortiment dekorativního osvětlení zahrnuje stropní svítidla, nástěnná svítidla, venkovní osvětlení, stojací lampy, stolní lampy a další. Inovativní a současné designy osvětlení jsou doplněny o tradiční a moderní klasiku, aby splňovaly všechny styly a trendy, požadavky zákazníků a standardy kvality. Interní tým designérů Searchlight každý rok představuje více než 400 nových, kreativních produktů. Základem jejich odborné znalosti je výzkum trhu, sledování trendů a vlastní kreativní design.

Jejich mezinárodně uznávaní designéři využívají nejmodernější technologie CAD/CAM, zajišťující, že je Searchlight neustále inspirován nejnovějšími trendy. Prohlédněte si jejich kolekci hned teď, slibujeme, že nebudete zklamáni. Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci  kontaktujte nás prosím, rádi se Vám budeme věnovat. Váš tým Rájsvítidel.