Závěsné svítidlo z řady Snoot se vyrábí z pochromovaného kovu. Svítidlo má tvar žárovky, která je vyplněná hliníkovými dráty. Svítidlo je dlouhé 1,3m včetně… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Závěsné svítidlo z řady Snoot se vyrábí z pochromovaného kovu. Svítidlo má tvar žárovky, která je vyplněná hliníkovými dráty. Svítidlo je dlouhé 1,3m včetně zavěšení. Průměr žárovky je 15cm a výška 27cm.
Vhodným místem pro montáž je stěna suchých vnitřních prostorů. Pro vaší lepší představu svítidlo přiděláte do kanceláře, do firmy nebo k vám domů. Do svítidla patří žárovka s paticí E27 o maximálním příkonu 42W. Volba žárovky je zcela na vás.
Svítidlo má krytí IP20, napájíte jej napětím 220-240V a spadá pod třídu ochrany I.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | chrom |
| Délka | 1,3 m |
| Výška | 27 cm |
| Průměr | 15 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | kov; sklo |
| Napájení | 240 V |
| Příkon | 42 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E27 42W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |