Mějte hvězdnou oblohu ve svém obýváku! SkyLight od německého výrobce Pulmann vám to umožní. Stačí navrtat dírky a prostrčit jedno ze 100 optických vláken … celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Mějte hvězdnou oblohu ve svém obýváku! SkyLight od německého výrobce Pulmann vám to umožní. Stačí navrtat dírky a prostrčit jedno ze 100 optických vláken (dlouhé 2,5m) buď s koncovkou nebo bez. Vlákna lze zkrátit podle potřeby. Lehce vytvoříte ohromující světelné instalace a sklidíte obdivné pohledy. Fantazie nezná hranic... Třída ochrany 2.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Skylight |
| Barva | průhledná |
| Délka | 15 cm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 35 mm |
| Průměr | 10 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Životnost | 20 000 hodin |
| Stmívač součástí | Ne |
| Materiál | nereznoucí polykarbonát |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 1 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x 1W |