Rohová hliníková lišta pro LED pásek. LED pásek není součástí balení. celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
moderní a úsporné provedení
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Rohová hliníková lišta pro LED pásek. LED pásek není součástí balení.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | LED STRIPES-MODULE |
| Barva | stříbrná, bílá |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Materiál | plast |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |