Vše  »  Interiér  »  Vánoční osvětlení  »  Vánoční světelné řetězy  »  PROFI LED světelný řetěz stálesvítící,prodlužovací,žlutá,40LED,5m

PROFI LED světelný řetěz stálesvítící,prodlužovací,žlutá,40LED,5m

Tento typ prodlužovacích girland na 24 V, které obsahují velmi drobné LED diody, je přímo předurčen pro výzdobu malých stromků a keřů na zahradách rodinných domů, balkonech, terasách apod. Díky tmavozelenému tenkému kabelu (což není u výrobků na 24 V na úkor bezpečnosti), který se ztratí ve větvičkách stromků, je tato girlanda velmi vhodná i pro zdobení různých girland z umělého či přírodního jehličí. V neposlední řadě se hodí i pro zdobení vánočních stromků v interiérech. Každá girlanda je zakončena šroubovacím vodotěsným konektorem, na jedné straně sameček na druhé samička.

 

Jednotlivé girlandy můžete tedy napojovat jednu za druhou, celkem můžete zapojit na jeden napájecí zdroj 055089 10 girland do maximální délky 50m nebo na napájecí zdroj 055090 27 girland do maximální délky 135 m.

Jednotlivé girlandy můžete tedy napojovat jednu za druhou, celkem můžete zapojit na jeden napájecí zdroj až 10 respektive 27 girland do maximální délky 50 m respektive 135 m.

Při napojování můžete buď používat girlandy stejné barvy nebo zkombinovat dvě či více barev. Záleží jen na vaší kreativitě.

LED girlangy neobsahují napájecí zdroj 230V/24V,je tedy nutné ho doobjednat.

Více informací níže...
Cena vč. DPH: 359 Kč
( 297 Kč bez DPH)
Dostupnost: 1-4dny
Kód zboží: SR-055054
Výrobce: LCX-Chromex
Svítidlo není dodáváno se světelným zdrojem. Můžete si vybrat z naší nabídky.
Energeticky štítek:
Vlastnost: Hodnota:
Světelný zdroj součástí balení Ne
Záruka 2 roky
Délka 5 m
Barva světla žlutá
Napájení 24 V
Příkon 2,2 W

Přidání komentáře

Pokud se chcete vyjádřit k produktu či jinému komentáři, přidejte komentář.

Zaslání dotazu

Po zaslání dotazu, Vám pošleme odpověd v co nejkratší době.

Naše nabídka
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
NEWSLETTER
chcete včas vědět o našich akcích?