Krásné kulaté přisazené stropné svítidlo z dílny rakouského výrobce Esto disponující LED technologií oživí každý interiér. celý popis >
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Krásné kulaté přisazené stropné svítidlo z dílny rakouského výrobce Esto disponující LED technologií oživí každý interiér.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | satén |
| Šířka | 12 cm |
| Průměr | 30 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Světelný tok | 600 lm |
| Stmívač součástí | Ne |
| Materiál | kov; sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 8 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 1x 8W |