Ano, je to tady. Krokově stmívatelné žárovky se začaly vyrábět ve vintage provedení. Technologii těchto krokově stmívatelných žárovek nejspíše už znáte.

Je to jednoduché, místo toho, abyste utratili tisíce za drahé stmívače, koupíte si tuto chytrou stmívatelnou žárovku, která má v sobě již zabudovaný stmívač a funguje na obyčejný vypínač.


Stmívatelná LED žárovka E27 6W 11751 vintage Eglo Stmívatelná LED žárovka E27 6W 11752 vintage Eglo  Stmívatelná LED žárovka E14 4W 11753 vintage Eglo  Stmívatelná LED žárovka E14 4W 11754 vintage Eglo

Žárovky se setmí pomocí zapínání a vypínání v krátkém intervalu. Po prvním zapnutí žárovky svítí naplno, sepněte vypínač 2x a svítí polovičním výkonem a pokud spínač sepnete třikrát svítíte na 25% výkonu.

Další výhodou těchto vintage žárovek je to, že jsou LEDkové. Ke svícení používají totiž až 10x menší příkon. Tuto úsporu energie poznáte na svém účtě za elektřinu.

Vintage frčí ! Žárovky jsou nejen designově krásné, ale hlavně chytré a praktické. Kupte si tuto novinku na trhu ! Pokud si nejste jisti výběrem, parametry a nebo chcete jen poradit, kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Váš Tým Ráje svítidel.cz