Svítidlo plnící funkci přisazeného stropního svítidla, též zpravidla použitelné i jako nástěnné svítidlo z dílny výrobce EGLO, konkrétně jde o produkt patřící… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Svítidlo plnící funkci přisazeného stropního svítidla, též zpravidla použitelné i jako nástěnné svítidlo z dílny výrobce EGLO, konkrétně jde o produkt patřící do série svítidel zvané: HALVA , řady interiérových svítidel. Svítidlo je možné provozovat pomocí zdroje s paticí E27. Do účtu za elektřinu přispěje svítidlo odběrem energie maximálně 1X60W.Možný ohyb kloubu.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Halva |
| Barva | hliník, chrom, béžová |
| Výška | 26 cm |
| Hloubka | 59,5 cm |
| Průměr | 23 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | hliník, textil |
| Napájení | 220-240 V |
| Příkon | 60 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Náhradní díl | náhradní kovový horní díl GL1651,náhradní látka S-1991 |
| Osazeno paticí | 1x E27 60W |