Nástěnné LED světlo svítí 2x3,7W teplou, bílou barvou. Instalovat ho lze na šířku i výšku. Moderní světlo Neviano kombinujte s osvětlením ve shodné sérii. celý popis >
E
3 - 5 dní
cena s DPH
1 796 Kč
1 749 Kč
cena bez DPH 1 445,45 Kč
cena bez DPH 1 445,45 Kč
Nástěnné LED světlo svítí 2x3,7W teplou, bílou barvou. Instalovat ho lze na šířku i výšku. Moderní světlo Neviano kombinujte s osvětlením ve shodné sérii.
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Neviano |
| Barva | černá |
| Šířka | 38 cm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Materiál | kov, plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 7,4 W |
| Tvar | hranaté |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 2x 3,7W |