Nástěnné, koupelnové svítidlo Belvue pochází z dílny anglického výrobce Searchlight.Chromová základna se připevní ke zdi koupelny a pro Vaše pohodí je vybaveno… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
moderní a úsporné provedení
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) G9
Nástěnné, koupelnové svítidlo Belvue pochází z dílny anglického výrobce Searchlight.
Chromová základna se připevní ke zdi koupelny a pro Vaše pohodí je vybaveno bílým, šňůrkovým vypínačem.
Svítidlo má krytí IP44, což znamená, že je plně odolné proti stříkající vodě.
Svítidlo je osazeno LED žárovkou s paticí G9 o příkou 1x3W. Svítí 280lumeny, teplou bílou barvou.
Chromová základna se připevní ke zdi koupelny a pro Vaše pohodí je vybaveno bílým, šňůrkovým vypínačem.
Svítidlo má krytí IP44, což znamená, že je plně odolné proti stříkající vodě.
Svítidlo je osazeno LED žárovkou s paticí G9 o příkou 1x3W. Svítí 280lumeny, teplou bílou barvou.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Belvue |
| Barva | chrom, bílá |
| Výška | 24 cm |
| Hloubka | 14,7 cm |
| Průměr | 11 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 280 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Patice | G9 |
| Materiál | sklo, chrom |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 3 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Náhradní díl | stínítko GO1031 |
| Vypínač | Ano |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Typ zdroje | led |
| Osazeno paticí | 1x G9 3W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |