Tato bodovka je ideální pro montáž na nábytek nebo do vitrín. Svítidlo poskytne decentní osvětlení s dekorativními prvky. Německý výrobce Paulmann uvádí… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
moderní a úsporné provedení
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Tato bodovka je ideální pro montáž na nábytek nebo do vitrín. Svítidlo poskytne decentní osvětlení s dekorativními prvky. Německý výrobce Paulmann uvádí životnost tohoto výrobku 30.000 hodin. Součástí dodávky jsou LED zdroje 3×4,5W a trafo.
Svítidlo má označení MM, je tedy možné ho namontovat i na materiály se sníženou teplotou vznícení jako je dřevo nebo plasty. Třída ochrany 2.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Micro Line LED |
| Barva | chrom |
| Průměr | 65 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Světelný tok | 305 lm |
| Úhel | 180 ° |
| Životnost | 30 000 hodin |
| Stmívač součástí | Ne |
| Materiál | kov |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 14 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Počet spotů | 1 |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 3x 4,5W |