Dnes je 5. prosince a to je den, kdy do našich domovů zavítá Mikuláš s čertem a andělem. Hodné děti dostanou nějaké cukrovinky, ty zlobivé čeká peklo.. to je známá věc.

Pokud je i Vaše ratolest strašpytlík, máme pro Vás pár tipů, jak s tím zatočit. Co takhle noční světýlko na zeď s pohybovým senzorem, takže každá noční můra bude vmžiku zažehnána rozsvícením světýlka. Další možností je dětská promítačka s nočním světlem. Promítněte si spolu na zeď oblíbené Disneyho pohádky. Unikátní svítidlo 2 v 1 zajistí poklidné usínání Vašeho dítěte. Podobně funguje i dětská baterka s motivy oblíbených dětských filmů, která je také zároveň projektorem.

Dalším zajímavým svítidlem může být samotná královna Ledového království Elsa nebo její sestřička Anna. Stane se jedna z nich nejbližší kamarádkou pro usínání Vaší dcerky? Pro kluky je připraven například Olaf nebo superhrdina Superman. Světýlko je vhodné i pro čtení. V naší nabídce najdete i ruční baterky ve tvarech oblíbených dětských hrdinů jakými jsou postavy z Ledového království, STAR WARS, Spiderman a podobně.

Nabídka je velmi pestrá a vybere si opravdu každý. Kompletní nabídku dětských svítidel můžete shlédnout zde - https://rajsvitidel.cz/interier/detska-svitidla/.

Tým RájSvítidel Vám přeje večer plný dětské radosti a úsměvů.