Chcete zajistit dodání světel s montáží? Vyřešte to ihned!

Vybrat světla, nakoupit světla, vybrat žárovky dle světel, tady si nejsou všichni jistí, hlavně co se velikosti týká, domluvit elektrikáře a pak se modlit, aby vše klaplo. To je špatný scénář.

Najít si světla u nás, doporučíme Vám žárovky a domluvíme si s Vámi termín instalace. O vše se postaráme, světla přivezeme,  jen si vyberete. To je správný scénář.

Objednejte si zboží a v objednávce zaškrtněte požadavek na zpracování nabídky na montáž. Cenovou kalkulaci Vám zašleme, po odsouhlasení domluvíme dle Vašich požadavků termín odborné montáže. Dokonalý výsledek ovlivňuje nejen výběr osvětlení, ale i jeho instalace. Důležité je zvážit počet světelných okruhů, umístění el.vývodů, možnost stmívání, ovládání z více míst. Provádíme odbornou montáž svítidel včetně případných změn umístění a příprav ve stávající elektroinstalaci v bytech, domech i podnikatelských prostorech. Poskytneme Vám veškerý servis od návrhu až po montáž osvětlení a jeho inteligentního řízení. Neriskujte a svěřte své světla odborné firmě.


10 důvodů proč zvolit montáž u nás ?

  1. rychlost
  2. flexibilita
  3. vše dořešíme
  4. letité zkušenosti
  5. máloco nás překvapí
  6. pracují u nás samí češi
  7. známe prodávané světla
  8. držíme záruku na montáž
  9. umíme řešit inteligentní systémy
  10. ctíme heslo náš zákazník náš pán.


 

                        Nakupte u nás, využijte našich služeb a zjednodušte si život. Najdete nás zde.