Škola už je opravdu za humny, a tak je potřeba myslet i na nové vybavení pro Vašeho školáka. V tomto článku představíme několik typů stolních lampiček, které by neměli ujít Vaší pozornosti.

profilitePokud sháníte lampičku s vkusným designem za dostupnou cenu, určitě se podívejte na stolní lampičky značky Profilite. Vesele zbarvené lampičky jsou vhodným doplňkem pracovního stolu malého studenta. Doporučeným zdrojem je pak úsporná žárovka s maximálním příkonem 15 W.
eglo
Další zajímavou alternativou v podobné cenové relaci mohou být lampičky řady PITTY rakouského výrobce Eglo. Eglo PITTY reprezentuje tradiční design kancelářských lampiček, který vhodně zapadne do každého interiéru. Zdrojem je 20 W úsporka.

Jestliže wofipožadujete LED lampičku, trefou do černého může být dotyková lampička Wofi. Cenou v průměru, ale designem a funkcemi se vyrovnává svým dražším kolegyním. Naprosto unikátní design s ohebným krkem poslouží za každé situace. Lampička totiž disponuje také 3-stupňovým stmívačem, který Vám umožní konfortní ovládání svítidla. Zdrojem je LEDka o příkonu 5,5 W.
artemide
Lampičky jak od Pixaru. I takto by se dala nazvat luxusní a přitom velmi zábavná řada TOLOMEO MICRO od špičkového italského výrobce luxusních svítidel Artemide. Několik barevných variant, lehká hliníková konstrukce a zpracování do nejmenších detailů. To jsou největší přednosti této řady veselých lampiček. Svítidlo je osazeno paticí E14.

Pokud Vás žádná ze zmíněných lampiček nezaujala, podívejte se na všechny námi nabízené na webu RájSvítidel.cz. Jestliže si nejste jisti svým výběrem, popřípadě byste chtěli získat více informací o konkrétním zboží, anebo odborně poradit na základě Vašich kladených podmínek na osvětlení, kontaktujte nás na uvedených kontaktech. Věříme, že u nás v Ráji si vybere opravdu každý.