Děti dostaly vysvědčení a začaly jim vytoužené prázdniny, sluníčko pálí o sto šest. Léto už je v plném proudu a s ním i čas dovolených a relaxace. Toto období bychom vám rádi zpříjemnili krátkým nahlédnutím do naší výprodejové nabídky.

Eglo BayaJedny z nejžádanějších svítidel obecně jsou jednoznačně stojací, chcete-li pokojové, lampy. Lampu totiž stačí zastrčit do zásuvky a umístit jí kamkoliv v pokoji. Navíc plní roli důležitého designového prvku. Mezi žádané lampy patří například řada BAYA od světoznámé značky EGLO.

Naproti tomu stolní lampičky jsou častokrát brány jen jako pomocník na pracovním stole. Ale i ty mohou krásně doplnit interiér. Na dětský stůl bychom mohli doporučit lampičky značky Strühm, nejen kvůli svému barevnému pojetí. V ložnici na nočním stolku pak krásně vynikne designová stolní lampa EGLO 92699. Kombinace skla s textilií je zkrátka úchvatná.

Do kuchyně patří kuchyňské závěsné svítidlo. Ideálně pak vynikne nad jídelním stolem. Řeč je o závěsném svítidlu Profilight Sara, které je moderní a s plně nastavitelnou výškou. Navíc je vhodné pro úsporný světelný zdroj.

Do vyprodání zásob dále běží akce 1+1 na svítidla EGLO MARS, kdy po koupi jednoho svítidla obdržíte druhé zcela zdarma. Zvažujete-li koupi nevšedního nástěnného či stropního svítidla? Pak by vás mohla zajímat řada EYEBALL z dílny TOP LIGHT, kterou nabízíme s exkluzivní 50% slevou. Zajímavý je také venkovní sloupek italského výrobce svítidel LineaLight, kterého je možné pořídit s 69% slevou.

Výprodej v Ráji svítidel trvá po celý rok. Nakupte výhodně se slevou až 80%. Kompletní výprodejovou nabídku si můžete prohlédnout zde.