8W LED žárovka LD-SMNDC37-80 svítí 700lm, neutrální barvou, 4000K. Nahrazuje přibližně 54W klasickou žárovku. celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
A; B; C; D; E; F; G
Skladem u Vás 15. 5. 2026
ks
Značka: GTV
Patice: Žárovky E14
Kód zboží: GTV_LD-SMNDC37-80
8W LED žárovka LD-SMNDC37-80 svítí 700lm, neutrální barvou, 4000K. Nahrazuje přibližně 54W klasickou žárovku.
Energetická třída A; B; C; D; E; F; G
Záruka 2 roky
Výška 10,6 cm
Průměr 37 mm
Možné stmívat Ne
Barva světla denní bílá
Světelný tok 700 lm
Teplota chromatičnosti 4000 K
Úhel 160 °
Životnost 40 000 hodin
Patice E14
Napájení 230 V
Příkon 8 W
Typ zdroje led
Osazeno paticí 1x E14 8W
Index podání barev CRI 80 %