| Energetická třída | F |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Výrobní řada | AR111 |
| Barva | šedá |
| Hloubka | 67 mm |
| Průměr | 11,1 cm |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | denní bílá |
| Světelný tok | 1 250 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Úhel | 120 ° |
| Životnost | 40 000 hodin |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | G53 |
| Napájení | 12 V |
| Příkon | 12,5 W |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 1x G53 12,5W |
| Index podání barev CRI | 80 % |