Pro své malé rozměry je tato žárovka vhodná do lednic s paticí E14. Není stmívatelná. Maximální výkon 1W, životnost je výrobcem uváděná 30.000 hodin celkového… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
moderní a úsporné provedení
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Pro své malé rozměry je tato žárovka vhodná do lednic s paticí E14. Není stmívatelná. Maximální výkon 1W, životnost je výrobcem uváděná 30.000 hodin celkového součtu doby svícení.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | denní bílá |
| Výška | 60 mm |
| Průměr | 21 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Světelný tok | 50 lm |
| Životnost | 30 000 hodin |
| Stmívač součástí | Ne |
| Patice | E14 |
| Materiál | sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 1 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Osazeno paticí | 1x E14 1W |