Kuchyňská zásuvka od výrobce Massive v barvě matného chromu. celý popis >
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Kuchyňská zásuvka od výrobce Massive v barvě matného chromu.
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | matný chrom |
| Šířka | 15 cm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 15 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Materiál | kov,plast |
| Dálkové ovládání | Ne |