ozcan 5504 detail

Představujeme velmi populární svítidla s jemnou krajkovou mřížkou ze série Ozcan 5504. Tato svítidla nabízíme ve třech různých velikostních variantách pro přisazení ke stropu, a také v jednom závěsném provedení. Rozhodně se vyplatí svítidla z této série vhodně kombinovat pro lepší zážitek z Vašeho domácího osvětlení.

Prvním zástupcem stropních svítidel z této krajkované série je svítidlo Ozcan 5504-1. Jedná se o nejmenší variantu, kterou můžete zvolit, nikoli však chybnou. S cenou lehce přes 3000 Kč totiž získáte kvalitní svítidlo o průměru 40 centimetrů s technologií LED Samsung SMD. O projasnění místnosti se pak stará 2625 lumenů, které vyzařují bílé denní světlo. Příkon se zastavil na hodnotě 25 W a teplota chromatičnosti na 4000 K.

S průměrem o deset centimetrů větším přichází svítidlo Ozcan 5504-2. Ten nabízí i vyšší příkon 34 W i světelný tok 3570 lumenů. Jde o zlatou střední cestu LED stropních svítidel této série. Teplota chromatičnosti je opět 4000 K, stejně jako barva světla denní bílá.

Největším stropním LED svítidlem o průměru 60 centimetrů je Ozcan 5504-3. Světelný tok se opět zvýšil, a to na hodnotu 4095 lumenů. Vyzařované denní bílé světlo se nemění. Příkon svítidla 39 W, teplota chromatičnosti 4000 K.

Jak jsme již zmínili v úvodu, série 5504 značky Ozcan není jen o stropních svítidlech. K dispozici je i závěsné LED svítidlo Ozcan 5504-1A. S průměrem 40 centimetrů se řadí po bok nejmenšího stropního svítidla z této série. I ostatní hodnoty jsou totožné, nemění se tedy ani příkon 25 W, případně světelný tok 2625 lumenů. Rozdílem je samozřejmě závěsný systém, který můžete regulovat dle potřeby až do výšky 1,2 metrů. Další změnou oproti stropním kolegům je stínítko, které v tomto případě není umístěno pouze na spodní části svítidla. Stínítko zde vychází ze svítidla a působí velmi příjemným dojmem.

Materiálem všech nabízených svítidel je kvalitní kov doplněn o plastové stínítko a pochopitelně i samotnou krajku, která je hlavním designovým prvkem těchto svítidel. Právě ta dodává svítidlům ze série Ozcan 5504 ten pravý šmrnc. Rozhodně s koupí kteréhokoliv z nabízených LED svítidel chybu neuděláte. Svítidla jsou vhodná jak do obývacích pokojů, tak i ložnic či pracoven.

ozcan 5504