Moderní světlo Sparta 600 je určené do koupelny k osvětlení zrcadel. Jednoduchá linie, hranaté tvary, elegantní provedení. Světlo je vhodné k hranatým zrcadlům… celý popis >
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Moderní světlo Sparta 600 je určené do koupelny k osvětlení zrcadel. Jednoduchá linie, hranaté tvary, elegantní provedení. Světlo je vhodné k hranatým zrcadlům.
Součástí světla je trafo i integrovaný LED světelný zdroj, nic dalšího nepotřebujete, stačí zapojit.
Barva světla je teplá bílá. CRI 80. Příkon světla je skvělých 7,2W, spotřeba Vás tedy trápit nemusí. Světlo má označení F.
V této sérii najdete ještě větší variantu Sparta 900.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | bathroom lighting |
| Barva | bílá, chrom |
| Délka | 60 cm |
| Šířka | 33 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 475 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 8 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Osazeno paticí | 1x 7,2W |