Nástěnné světlo Palermo 600 varianta 0781 je určené do koupelny k osvětlení zrcadel. Jednoduchá linie, elegantní provedení. Světlo je vhodné k hranatým… celý popis >
F
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) G5Nástěnné světlo Palermo 600 varianta 0781 je určené do koupelny k osvětlení zrcadel. Jednoduchá linie, elegantní provedení. Světlo je vhodné k hranatým zrcadlům.
Součástí světla je světelný zdroj a šňůrový vypínač, nic dalšího nepotřebujete, stačí zapojit.
Barva světla je teplá bílá. Příkon světla je skvělých 14W, spotřeba Vás tedy trápit nemusí. Světlo má označení F.
V této sérii najdete ještě větší varianty Palermo 900 a Palermo 1200.
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | bathroom lighting |
| Barva | bílá, chrom |
| Délka | 60 cm |
| Šířka | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 322 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Stmívač součástí | Ne |
| Patice | G5 |
| Materiál | kov,plast |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 14 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Vypínač | Ano |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Osazeno paticí | 1x G5 14W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |