Eglo LED Pandella 96065Koupelnové osvětlení je oříškem každé domácnosti. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Musíte vybrat světlo, které dobře svítí, pokud tomu tak není, ženy, nebudete dobře nalíčené, muži, správně oholení.

Ideálně by mělo být světlo úsporné, protože v koupelně netrávíte 5 minut, naopak rodinnou tradicí je čekání na volnou koupelnu. Důležité je osvětlení koupenové nezbytnosti, zrcadla.

Skvělou volbou je LEDková Pandella, koupelnové světlo od rakouského výrobce EGLO. Prodává se ve třech délkách. Pandella 96064 je nejmenší z této série, délka je 40cm, střední velikost je Pandella 96065 je dlouhá 60cm a nejdelší koupelnové světlo této série je Pandella 96066 měří 78cm.

Podle šířky zrcadla si zvolte tu svou Pandellu. Šířka koupelnové světla nad zrcadlem by měla být nejlépe shodná s osvětlením nad zrcadlem.

Světlo má krytí IP44, to znamená, že je chráněno proti stříkající vodě ve všech úhlech.

Barva světla je neutrální bílá, 4000K. Nezkresluje co vidíte, nejste ani opálenější ani zelenější :-). Elegantní chrom odráží světlo.

Další a to velkou výhodou tohoto světla, je prodloužená záruka 5 let zdarma.

Pokud si nejste jisti výběrem, nebo parametry, napište, volejte a nebo se u nás zastavte. Rádi se Vám budeme věnovat :-).
LED Eglo Pandella 96066