Krásné světlo Clamp 63124-1BK od anglického výrobce Searchlight je vyrobené z kovu v černé barvě a opálového skla. LEDky svítí 7W, příjemnou teplou barvou,… celý popis >
Doprava zdarma
tento produkt doručíme zdarma LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
tento produkt doručíme zdarma LED svítidlo
moderní a úsporné provedení
G
1 týden
cena s DPH
2 736 Kč
cena bez DPH 2 261,16 Kč
cena bez DPH 2 261,16 Kč
Krásné světlo Clamp 63124-1BK od anglického výrobce Searchlight je vyrobené z kovu v černé barvě a opálového skla. LEDky svítí 7W, příjemnou teplou barvou, 3000K. Světlo je vhodné k instalaci jak vertikálně tak horizontálně. Skleněný tubus je zdoben jemným vroubkováním. Skvělá volba.
| Energetická třída | G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Výrobní řada | Clamp |
| Barva | černá |
| Výška | 32,5 cm |
| Hloubka | 90 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ano |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 744 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Materiál | kov, sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 7 W |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 7W |