Stropní svítidlo z řady Kaly se vyrábí z poniklovaného kovu. Svítidlo má oválný tvar vyrobený ze skla v bílé barvě. Průměr svítidla je 40cm.… celý popis >
Vybíráte správnou žárovku k tomuto svítidlu?
kompatibilní závit(patice) E27Stropní svítidlo z řady Kaly se vyrábí z poniklovaného kovu. Svítidlo má oválný tvar vyrobený ze skla v bílé barvě. Průměr svítidla je 40cm.
Vhodným místem pro montáž je strop suchých vnitřních prostorů. Pro vaší lepší představu svítidlo přiděláte do kanceláře, do firmy nebo k vám domů. Do svítidla patří žárovky s paticí E27 o maximálním příkonu 3x42W. Volba žárovek je zcela na vás.
Svítidlo má krytí IP20, napájíte jej napětím 220-240V a spadá pod třídu ochrany I.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Světelný zdroj součástí balení | Ne |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá; nikl |
| Hloubka | 14 cm |
| Průměr | 40 cm |
| Napájecí zdroj součástí | Ne |
| Možné stmívat | Ne |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Materiál | sklo; kov |
| Napájení | 240 V |
| Příkon | 126 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Osazeno paticí | 3x E27 42W |