LED lampička Fitz Fabas 3264-30-212Přemýšlíte o luxusním dárku pod stromeček? Italská LED lampička Fabas 3264-30-164 Fitz antracit stmívatelná
Hledáte něco praktického, krásného a cool. Jste tu správně. 

Krásné lampičky 
Fitz od italského výrobce Fabas jsou propracované v každém detailu. Netradiční design a snadné ovládání Vás nadchne. Design S.T. Fabas Luce.

Velkou výhodou je dotykový stmívač, který je 5-ti stupňový, umístěný ve spodní části, tím jednoduše volíte barvu světla. Od teplé bílé přes denní bílou po studenou bílou. warm white - cold white

Kvalitní integrované LEDky mají příkon pouhých 12W a svítí 1080lm, nahrazují přibližně 80W žárovku. Praktické pro práci i relaxaci. Lampičky jsou vyrobené z kovu, žádné popraskané plasty ani rozbité sklo, Vás tedy nečeká.

Vyrábí se v moderní antracitové barvě 3264-30-164 nebo v moderní stříbrné 3264-30-212

Lampičky jsou náklopné ve spodní i vrchní části. Výšku lze nastavit od minimálně 50mm do 875mm a šířku od 44cm do neuvěřitelných 1,2m. Bavte se, nastavte si lampičku jak potřebujete, zvolte si barvu a výkon světla, který se Vám líbí. 

Lampičky Fitz Fabas

Kupte si něco nového, udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Kupte si lampičky Fitz. Potřebujete poradit ? Nejste si jisti funkcí nebo výběrem ? Navštivte nás, zavolejte a nebo nám napište. Rádi se Vám budeme věnovat. Tým Ráje Svítidel.