Nástěnné světlo 1019-2AB

Nástěnné světlo 1019-2AB

Searchlight

3 640,-

Nástěnné světlo 2422-2BK

Nástěnné světlo 2422-2BK

Searchlight

1 826,-

Nástěnné světlo 4162-2CC

Nástěnné světlo 4162-2CC

Searchlight

2 016,-

Nástěnné svítidlo 1132-2AB

Nástěnné svítidlo 1132-2AB

Searchlight

1 456,-

Nástěnné svítidlo 1132-2SS

Nástěnné svítidlo 1132-2SS

Searchlight

1 456,-

Nástěnné svítidlo 1752CC

Nástěnné svítidlo 1752CC

Searchlight

3 079,-

Nástěnné svítidlo 2982-81AB

Nástěnné svítidlo 2982-81AB

Searchlight

3 864,-

Nástěnné svítidlo 2984-51AB

Nástěnné svítidlo 2984-51AB

Searchlight

3 079,-

Dalších 12 položek >

Nástěnná svítidla řeší problematiku osvětlení definovaného místa a nejen svou podstatou a funkčností co do tvorby světla, napomáhají k celkovému osvětlení místnosti a přispívají i svým designem do konečného utváření místnosti a to jak se zde budeme cítit. Stropní svítidla umisťujeme za účelem celkového osvětlení místnosti zpravidla jako centrální svítidlo, které tvoří hlavní zdroj do celkově produkovaného světla v místnosti. Věříme, že z naší rozsáhlé nabídky si vyberete to pravé svítidlo do místnosti, kterou chcete řešit. Nakupujte za nízké ceny u nás!

Prohlédněte si také nástěnné LED osvětlení, i tam najdete mnoho inspirace.

Nástěnná svítidla pro každý prostor

Umístění tohoto druhu svítidel nám určuje už název svítidel - nástěné, neboli svítidla na stěně. Moderní pojetí nástěných svítidel je dán i umístěním těchto světel. Zajímavě vypadá stupňovitě řešené umístění svítidel na jedné stěně. Stejně tak efektní je řešení nástěných svítidel v jedné rovině. Záleží samozřejmě na stylu ostatních prvků a Vašem vkusu. Možných kombinací a to i původně svítidel, určených k samostatnému umístění je bezpočet.

Dbejte na zpracování

Neméně důležité, zvláště v dnešní době je barevné zpracování celého svítidla. Nesmíme ani opomenout materiály u nástěnného svítidla, které také hrají podstatnou roli při jejich výběru a to nejen z důvodu designové sladěnosti, ale i zajímavého tvaru světla vytvořeného díky jeho materiálovému a barevnému provedení zdrojů.

Zdroje pro nástěnná a stropní svítidla

Konečně neméně vysokou důležitost má i typ použitého zdroje v nástěnných svítidlech. Nejen barva, ale i rozlišení druhu zdroje hraje podstatnou úlohu v rozhodování o použití konečného typu svítidla. Nejúspornější variantou je v současné době LED diodový zdroj, další možnou variantou je úsporný zdroj kde ve velmi široké nabídce zářivek je potřeba být obezřetný a ne vždy se jen dívat na peněženku.

Zpravidla dražší typy zářivek mají barevnou stálost a intenzitu při svícení a i několikanásobně delší dobou životnosti nám vracejí daleko více peněz než levný úsporný zdroj. V místech, kde se nám nevyplatí šetřit a další možnou variantou je klasický zdroj v podobě standartní žárovky resp. v dnešní době nahrazované halogenovou žárovkou, která při stejných parametrech uspoří až 30% nákladů.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.