Hledám, hledám, nic nenacházím...

Je nám líto, ale na Vámi zadaný výběr neodpovídá žádným produktům.

Pokud jste nenašli co hledáte, tak nám napište, či zavolejte. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 8:00 do 16:30.


Tým Rajsvitidel.cz

Dětská svítidla

Dětská svítidla a vůbec celkové osvětlení v dětském pokoji je velice důležité pro zdravý rozvoj vašich dětí. Podobně jako ostatní vybavení pokojíčku i světlo v dětském pokoji, resp. jeho část je třeba s přibývajícím věkem dítěte měnit. Jiné osvětlení je třeba pro miminka a zcela jiný charakter osvětlení vyžaduje teenager na studium i odpočinek. Všechny typy takových osvětlení u nás naleznete za vlídné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Důležité parametry dětského osvětlení

Důležité je klást důraz nejen na výběr výkonu zdroje, ale také na to, v jaké části dětského pokoje bude svítidlo umístěno. Požadavky na osvětlení dětského pokoje ve věku kojence, batolete, školáka nebo náctiletého se také liší. Noční lampičky a orientační světla využijete pro osvětlení dětského pokoje nejvíce pro kojence a batolata. S přibývajícím věkem bude podstatné osvětlení pro školáky a to především jejich pracovní plochy pro přípravu úkolů apod.

Podstatné je i nástěnné osvětlení umístěné vhodně u postele pro možnost nočního čtení, i když nejvíce používané bude vždy centrálního osvětlení celého pokoje. Vhodným řešením tohoto typu osvětlení jsou svítidla závěsná či přisazená.

Dětské lampy a lampičky

Lampy a lampičky pro děti ve větším počtu s dětskými motivy jsou správnou volbou pro vaše školáky a studenty. Zažitá je představa jedné lampy v pokoji. Různě barevné variace, které korespondují s celkovým rázem pokoje, jsou dobrou volbou i pro navození velmi příjemné a bezpečné atmosféry a to jak v noci, tak i za snížených světelných podmínek.

Stále častější, co do správné volby dětského svítidla, je přijmutí názoru dítěte a plně jej zapojit do budování prostředí, ve kterém bude právě trávit nejvíce svého času. Ani nejlepší náš úmysl nenahradí dětské nadšení z oblíbených filmových postav, kterými jsou dnešní svítidla dekorována při zachování výborných světelných parametrů. Dětská svítidla toho dosahují a vyjma designu tak zcela plní svou funkci osvětlení, pro která byla pořizována.

Novinky a slevy e-mailem

Přihlašte svůj e-mail k odběru novinek a aktuálních slev. Budeme Vám posílat pravidelně jen ty slevy, které Vás zajímají.
Vaši e-mailovou adresu neposkytneme nikomu dalšímu.