Halgenová žárovka s patici E14 svítí teplou bílou barvou o síle 28W. Žárovku napájíte napětím 230V a vydrží vám 8000 cyklů zapínání/vypínání. Index podání… celý popis >
A; B; C; D; E; F; G
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Halgenová žárovka s patici E14 svítí teplou bílou barvou o síle 28W. Žárovku napájíte napětím 230V a vydrží vám 8000 cyklů zapínání/vypínání.
Index podání barev (CRI) je 100. Žárovka je stmívatelná.
| Energetická třída | A; B; C; D; E; F; G |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | Halogen Illuminants |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Možné stmívat | Ano |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 370 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Životnost | 2 000 hodiny |
| Patice | E14 |
| Napájení | 220-240 V |
| Příkon | 28 W |
| Osazeno paticí | 1x E14 28W |