Exteriérový LED reflektor z řady XDOT vybaven COB CREE diodami o celkovém výkonu 15W, s krytím IP67. Konstrukce je vyrobena z litého hliníku, elektrostaticky… celý popis >
LED svítidlo
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
moderní a úsporné provedení Dárek zdarma
při nákupu tohoto produktu
Nedostupné
s tímto produktem se již neobchoduje
Exteriérový LED reflektor z řady XDOT vybaven COB CREE diodami o celkovém výkonu 15W, s krytím IP67. Konstrukce je vyrobena z litého hliníku, elektrostaticky lakována do tmavě šedé barvy. Držák pro uchycení na stěnu nebo strop je vyroben z hliníkového plechu, elektrostaticky lakován do tmavě šedé barvy. Pro montáž do země je součástí balení zapichovací hrot z PVC v černé barvě. Difuzor je vyroben z průhledného tvrzeného 3mm skla s disperzí 25°. Svítidlo je vhodné pro architektonické osvětlení fasád a památek. Osvětlení v parcích a zahradách. Osvětlení pro reklamu. Hodnota CRI je 80, váha 0,58kg.
| Světelný zdroj součástí balení | Ano |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výrobní řada | XDOT |
| Barva | tmavě šedá |
| Šířka | 10 cm |
| Průměr | 61 mm |
| Napájecí zdroj součástí | Ano |
| Možné stmívat | Ne |
| Barva světla | teplá bílá |
| Světelný tok | 1 217 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Úhel | 25 ° |
| Stmívač součástí | Ne |
| Stupeň krytí | IP67 |
| Materiál | hliník, sklo |
| Napájení | 230 V |
| Příkon | 15 W |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Možná montáž bez tyče | Ne |
| Tvar | kulaté |
| Vypínač | Ne |
| Zásuvka | Ne |
| RGB | Ne |
| Dotykové | Ne |
| Flexi krk(Husí krk) | Ne |
| Do zásuvky | Ne |
| Čtecí zóna | Ne |
| Nad obraz | Ne |
| Typ zdroje | integrovaný; led |
| Osazeno paticí | 1x 15W |
| Soumrakové čidlo | Ne |
| Pohybové čidlo | Ne |
| Index podání barev CRI | 80 % |