Aqua rainbowChcete se pochlubit svým blízkým něčím neobvyklým? Nebo je ještě lépe přímo ohromit? Podívejte se na novinku od rakouského výrobce svítidel EGLO, kterou můžete exkluzivně zakoupit jen v našem eshopu na rájsvítidel.cz. EGLO 75431 AQUA RAINBOW je totiž LED svítidlo, které jednoznačně zaujme každého. Jelikož je svítidlo založeno na barevném modelu RGB, máme k dispozici celkem 16 barev. Ty můžeme libovolně přepínat pomocí ovladače, který nabízí kromě barev i změnu intenzity svícení a také čtyři přednastavené režimy pro barevný přechod.

eglo 75431Svítidlo nemá ve svém názvu AQUA pro nic za nic. V kombinaci s vodou totiž nabude na efektivnosti. Příjemně navodí atmosféru kolem bazénu či vany. Můžeme jej umístit pod mísu nebo obyčejnou sklenici s vodou. Nebojte se zapojit fantazii – té se přece meze nekladou.

AQUA RAINBOW můžete vidět v akci na přiloženém videu. Nezapomeňte se také podívat do karty produktu, kde najdete více technických i obecných informací.

97029Další skvělou novinkou, kterou můžete zakoupit na našem webu je EGLO 97029 patřící do výrobní řady Pidio. Jedná se o LED pásky se senzory, které využijeme hlavně při nočních toulkách. LED pásky si totiž nainstalujeme kolem postele, díky čemuž zabráníme nepříjemnostem typu ukopnutého palce nebo šlápnutí na neuklizené hračky. Senzor snímá pohyb těsně nad podlahou (doporučeno), takže po vstání z postele se pásky aktivují a posvítí nám na pohodlnou cestu k cíli. Dobu svícení si můžeme jednoduše nastavit přímo na senzoru. Ta se pohybuje od 30 sekund do 6 minut.

I u tohoto produktu se nezapomeňte podívat přímo do jeho karty, kde naleznete další potřebné informace. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se zeptat na uvedených kontaktech.
pidlo