Dalších 12 položek >

EGLO

Značka Eglo je zkráceným názvem plnohodnotného jména rakouské společnosti EGLO Leuchten. Její historie sahá až do roku 1969, kdy byla založena. Stejně jako její konkurenti se firma Eglo věnuje všem typům osvětlení a tak zde najdete svítidla jak do interiéru, tak i do exteriéru a různé dekorační osvětlení.

Na českém trhu má značka Eglo velmi dobrý zvuk. Kvalitní značková svítidla často určují nové trendy, které spousta dalších značek často kopírují. Svítidla Eglo se vyznačují nejen svou kvalitou, na oblíbenosti také získali díky svému poměru kvalita /cena. Svůj vývoj firma rozhodně neutnula a pokračuje ve vývoji nových technologií, díky kterým bude napřed před svou konkurencí.

Velmi žádaná svítidla značky Eglo už svítí v mnoha domácnostech a to nejen v České republice. V nabídce svítidel si vybere opravdu každý bez ohledu na svůj vkus. Eglo je značka, která má ve světě zvuk. Společnost Eglo Lauchten je zastoupena na všech kontinentech a to ve více než padesáti zemích světa. To jí řadí na první příčky mezi světové výrobce osvětlení. Díky tomu se společnosti Eglo nabízí jedinečná možnost kombinovat rakouskou tradici s kulturou daného regionu a tím zacílit svým sortimentem přímo na potřeby daného zákazníka.

EGLO nabízí

  • interiérová svítidla
  • venkovní svítidla
  • solární osvětlení
  • světelné zdroje

Jak je možné vidět výše, sortiment je skutečně velmi pestrý. Na nabídku EGLO se můžete podívat zde.